Будуємо команду мрії. Або навіщо вам тімбілдінг?

Крута команда - це запорука успіху багатьох компаній! Саме активний, креативний та продуктивний колектив може конкурувати на бізнес просторах. Але багато хто з керівників сподівається, що команда мрії просто з’явиться та буде працювати, як невтомні гноми з відомої казки.

Команда – то ресурс, який потрібно постійно розвивати, вкладувати в нього душу та кошти, і це не тільки заробітня плата та квартальна премія. Це звісно добре мотивує, але якщо в колективі немає злагоди та бажання працювати, відповідно, мотивація може зійти нанівець, і ваші фахівці або втечуть, або будуть працювати не так ефективно.

Важливим фактором роботи команди – є мікроклімат створений керівниками в середині колективу. Кожен повинен усвідомлювати свою важливість, відчувати повагу та підтримку. Саме в такому колективі люди спроможні вирішувати надзадчі та працювати на загальне благо компанії.

Не всім вдається налагодити процес самотушки, тоді слід звернутися до професіоналів. Івент агенція «Хохот» пропонує оранізацію та проведення треннінгових програм по тімбілдінгу. Досвідчені тренери в даній області пропонують курс по командоутворенню, зміцненню команди та ефективному веденню бізнесу.

Коли слід звернутися до тренерів по тімбілдінгу:

- ваша компанія переживає структурні зміни

- ваша компанія розширяється та набирає нових співробітників

- в компанії вигорання персоналу та неприйняття змін

- в компанії утворились конкуруючі групи

- у вас активна фаза розвитку компанії, але ви відчуваєте, що ріст неможливий без участі всієї команди

- у вас стартує новий проект

Довіртесь професіоналам! Курс треннінгів, зазвичай, розрахований на 1 або 2 дні. Включає в себе теоретичні блоки, активні заняття та підведення підсумків.

 

Тімбілдінг може бути  цікавим відпочинком.

Не слід забувати, що команда, це не тільки працівники в офісі чи на виробництві. Це команда і в житті. Багато колег товаришують поза межами компанії. І час від часу ви можете організовувати спільний відпочинок для своїх працівників.

Тімбілдінг виходить далеко за рамки тренінгових програм. Популярності набувають активні та інтелектуальні види відпочинку, корпоративи. Головним є те, що все, що буде відбуватися на цих заходах, неможливе без команди.  Це допомагає людям розкритися, поглянути на своїх колег з іншої сторони, налагодити спілкування та інколи позбутися страхів.

Івент агенція «Хохот» пропонує послуги по організації розважальних складових тімбілдінгу в Києві та області.

Ми пропонуємо вам:

- організацію квестів

- організацію корпоративних вечірок

- організацію інтелектуально-розважальних ігор та спортивних турнірів

- організацію святкових вітань співробітників вашої компанії

Команда івент агенції «Хохот» успішно працює на ринку послуг організації свят багато років. Ми точно знаємо, що потрібно, щоб і ваша команда була найкращою.