Хто зверху?

Улюблене телешоу «Хто зверху?» успішно трансформувалося з екранів телевізора у і програми корпоративів та тімбілдінгу.

Одвічна війна інтелектів між чоловіками та жінками, фонтан жартів та неймовірних конкурсів – все це чекає на гостей. Програма «Хто зверху?» не має меж ні у віці, ні у життєвих поглядах. В ній залюбки беруть участь і школярі, і дорослі.

Івент агенція «Хохот» організовує розважальні програми у форматі «Хто зверху?» в Києві та області. Ми ретельно працюємо над завданнями, маємо стильний, яскравий реквізіт , тематичне та оригінальне оформлення. За бажанням клієнтів, можемо підготувати індивідуальний сценарій, який буде цікавим та актуальним саме для вашої аудиторії гостей. Слід зазначити, що ми пропонуємо створити гру так, щоб у ній приймали участь майже всі гості на вечірці. Пропонуємо вам повний цикл програми або скорочений.


Особливо, формат вечірки "Хто зверху?" популярний для проведення тімбілдінгу, оскільки його головна мета – робота команди. Що є ключовим моментом для кожного керівника!


Пропонуємо замовити організацію та проведення програми у форматі «Хто зверху?». Зателефонуйте нашим адміністраторам та погодьте деталі. Все!

Чекайте наших креативних ведучих у себе на святі!