Стиляги

Ретростиль - актуальний вибір для будь-якого святкування: День Народження, вечірка з друзями, весілля або корпоратив!

Це не повернення в минуле, в прямому сенсі, а повернення до яскравих спогадів!

При чому це можуть бути Стиляги з 60-х, гангстери з Чікаго, мафіозі Сіцилії, вишукані та стильні вечори Великого Гетсбі, яскраві Диско 90-х або робочі та колхозниці з 80-х. Свята в ретро стилі - це яскравий фонтан емоцій під танцювальну класику 20-го століття.


Замовити свято в Ретро стилі – це безпрограшний варіант для будь-якої компанії. Якщо гості застали епоху – поринуть у спогади та будуть надихатися спогадами про молоді роки, якщо хтось бачив це тільки в кіно – зможе здійснити подорож у минуле. Івент –агенція «Хохот» створила яскраві сценарії вечірок та пропонує організувати свято саме в Ретро стилі. Наші ведучі запалять вогні не тільки на тацполі, а й у серці кожного гостя.


Ретро вечірки можуть бути стилізовані на будь-який смак, за побажанням клієнта. Ми підготуємо безліч цікавих конкурсів та розваг в дусі обраної епохи. Танці під вічні хіти минулого століття, цю вечірку запам’ятають надовго!

Ретро вечірки – це шанс приміряти на себе образи минулого, перетворитися на кокетку радянських часів, дона мафії, світську левицю довоєнних часів, співачку з казино або гульвісу з Нью-Йорку. Яскраві сукні, капелюшки, костюми у смужку, боа та зачіски з бріоліном… Вітаємо! Ви розпочинаєте подорож у минуле!

Замовляйте організацію свята "Стиляги" в Івент агенції «Хохот», якщо вам захотілось чогось яскравого та шаленого!

Просто зверніться до наших адміністраторів і вони допоможуть вам обрати вірний напрямок, вислухають всі побажання та переадресують їх нашій креативній групі, яка влаштує вам незабутню вечірку!