Садочок і школа

Новорічні свята - час, коли здійснюються бажання та дива. Кожна дитина з нетерпінням чекає Нового року та приходу Діда Мороза! Але він не приходить один. На свято завітають улюбленні герої: непервершений Олоф, бешкетники Барбоскіни, милі та смішні Троллі, красуні Ельза та Білосніжка, чарівні феї та ще безліч цікавих гостей. Всі вони підготували багато розваг та конкурсів для діток на новорічному святі.


Івент агенція «Хохот» пропонує орагнізувати чарівну Новорічну казку для дітлахів у школі та садочку. Ми пропонуємо програми, які будуть цікавими для діток будь-якого віку. Наші аніматори та актори веселі та запальні, вміють та люблять працівати з дітками.

Ексклюзивна Новорічна вечірка для підлітків.
Кожен рік ми створюємо неймовірні новорічні казки для малюків. Цього року, ми вирішили зробити крок вперед, та організувати неймовірну вечірку для тих кому за… 10 років!
Це вже не программа для малечі – це справжня вечірка у сучасному форматі!


Новорічний настрій створить DJ Santa, під треки якого підлітки будуть танцювати весь вечір. Але фішка цієї вечірки – ПАПЕРОВЕ ШОУ! Це супер-драйвово та яскраво! Такої кількості паперу та блискіток ви ще не бачили! В них можна купатися, валятися, танцювати та пірнати з головою у замети! Паперово-блискуча вечірка – це сучасно, креативно та весело! До того ж на учасників чекає багато сюрпризів, конкурсів та розваг!


Чому варто обрати такий формат вечірки? Тому, що ми пропонуємо неймовірні емоції на заміну традиційним ялинкам! Вам не потрібно піклуватися про технічні моменти. Ми забезпечимо свято якісною технікою: світло та звукова апаратура, повітряна пушка.


А ще, ми дуже охайні і завжди прибираємо за собою, так що хвилюватися, куди подіти стільки паперу та блискіток, не потрібно!


Поспішайте бронювати час та дату «Найкращої новорічної вечірки». Цей новий рік буде блискавично-яскравим та незабутнім!