Корпоратив

Скоро Новий рік!

Найочікуваніша подія. Час, коли зустрічається сім'я, друзі та колеги. Найголовніше, щоб свято було яскравим, насиченим позитивними емоціями і запам'яталося на наступні 365 днів! Новорічний корпоратив - це довгоочікуване свято для співробітників будь-якої компанії. Адже тут можна забути про повсякденну роботу, розслабитися, поспілкуватися з усіма в неформальній обстановці і разом відсвяткувати прийдешній Новий рік!

Важливо, що корпоратив - це не тільки застілля! Це можливість «перезавантажити» свою команду, наповнити новими емоціями і показати важливість кожного робітника в спільній справі!


Івент агенство «Хохот» пропонує вам організацію Новорічного корпоративу. Ми це любимо і, головне, вміємо! Більше 4-х років ми працюємо в сфері організації свят для дітей і дорослих, презентацій і святкових урочистостей різних організацій. Основний принцип нашої роботи - яскраво, креативно, весело та якісно! Ми цінуємо довіру наших клієнтів і дуже ретельно підходимо до питань організації, вибору ведучих, технічного забезпечення та підготовки сценарію корпоративних заходів.


Пропонуємо Вам популярні варіанти вечірок для Новорічного корпоративу:


«Стиляги» - яскравий політ в минуле, в світ бріоліну і музики чудового Елвіса!
«Мафія» - ретро-вечірка з ароматом віскі підпільних льохів Нью-Йорка.
«Оскар» - елегантно та стильно. Шлях на алею зірок.
«Хто зверху?» - Діди Морози проти Снігуроньок! Інтелект чи борода??


Паперове шоу - неймовірний фонтан емоцій і вражень! Такого снігопаду з паперу та метафану ви ще не бачили. Що може бути веселіше, ніж впасти «зіркою» в паперовий замет? Тільки завалити туди головного бухгалтера! Яскраво, стильно і неймовірно весело! Паперове шоу - сніг, що не тане, емоції, що не забуваються!


Ми відкриті для ідей наших замовників і, при бажанні, втілимо в життя ваші фантазії. В рамка пристойності, звичайно ж.