Картини з вовни

Бути художником дуже просто! Головне, мати фантазію та бажання творити дива. Звичайно, не до всіх прийде світова слава, але спробувати варто кожному, можливо ваш талант десь приховано?
Але картини можна створювати не тільки за допомогою пензлів чи олівців. Спробуємо вас здивувати, картини можна створити за допомогою звичайної кольорової вовни.

Це приємний, ніжний та теплий на дотик матеріал. За допомогою вовни можна створювати надзвичайні картини: пейзажі, натюрморти, портрети. Особливо, всім подобаються картини звірів, бо вони ніби оживають на полотні. Робота з вовною дуже приємна, вона заспокоює, приводить людину у добрий настрій, налаштовує на гармонію всередині. Картини з вовни недарма називають «теплими», бо вони і на дотик теплі, і наповнюють душевним теплом майстра.

Майстер-класи по виготовленню картин з вовни з радістю відвідують і дорослі і діти, це незвичайне заняття захоплює з перших хвилин. Якщо ви бажаєте поринути у світ тепла та яскравих фарб, запрошуємо на майстер – класи, що організує для вас Івент агенція «Хохот». Наші майстри поділяться своїм досвідом та навчать вас створювати свої власні «теплі» шедеври. Картини з вовни прикрасять інтер’єр та стануть оригінальним подарунком.


Замовити майстер-клас «Картини з вовни» в Києві та області дуже просто. Зателефонуйте нашим адміністраторам і вони організують вам заняття. Вартість залежить від кількості учасників майстер-класу, розміру картини та кількості розхідного матеріалу.