Свічки

Катані медові свічки - самі екологічно чисті свічки в світі! Технології їх виробництва не змінилися за століття. Ось і зараз багато хто з великим задоволенням освоює нехитру науку - виготовлення медових свічок своїми руками. Це дуже захоплююче, заспокійливе заняття. Робота з натуральним воском приносить задоволення, має оздоровчий ефект, а ще це дуже цікаво і красиво.

Медові свічки можуть стати прекрасним елементом декору в будинку, їх приємно подарувати друзям або близьким. Свічки, зроблені своїми руками, приносять в будинок позитивну енергію.


Медові свічки при горінні виділяють фітонциди - антисептичні імуностимулюючі речовини. У катані медові свічки можна додати ароматні цілющі трави, прикрасити стрічками, сухими фруктами або яскравими намистинами. Такі свічки несуть тепло в будинок і бережуть тепло сердець майстра.


Майстер - клас по виготовленню медових воскових свічок стане чудовим сюрпризом для кожного. Це заняття буде цікавим і дорослим, і дітям. Особливо, якщо майстер-клас відвідають батьки з дітьми, це чудово збагатить енергією всю родину.

Івент агенство «Хохот» пропонує проведення майстер -класів з виготовлення медових свічок для дітей та дорослих: індивідуальні та групові. Це гарний варіант для школярів, тематичних заходів, пов’язаних з національними традиціями.

Якщо ви хочете замовити майстер-клас «Медові свічки», зв'яжіться з нашими адміністраторами, вони нададуть Вам повну інформацію про формат проведення і вартість послуги.