Тренінги

В сучасному світі важливим елементом розвитку є постійне навчання, як особисте, так і професійне. Основну роль в цих процесах покладають на професійних тренерів, які точно знають які стратегії та техніки навчання потрібно застосувати, як правильно провести аналіз та післятренінговий супровід. Тренінгові програми охоплюють широке коло інтересів та безпосередньо учасників – від рядових фахівців до керівників підрозділів або топ менеджерів.
Наша івент агенція пропонує послуги з організації корпоративних тренінгів та тренінгів особистісного росту. Ми співпрацюємо з тренерами вищої категорії, що мають сертифікати міжнародного рівня. Програми тренінгів орієнтовані групи різної вікової категорії та чисельності.Організація тренінга включає в себе:
- Розробка програми тренінгу і його назви віповідно то замовлення та потреб клієнта;
- Вибір місця проведення тренінгу;
- Забезпечення технічного оснащення;
- Розробка та друк буклетів і листівок і багато іншого.


Що ви отримуєте при замовленні:
- Дотренінгова діагностика.
- Розробка програми тренінгу спрямованої на задоволення потреб замовника.
- Методичні посібники учасникам тренінгу.
- Персональні сертифікати за участь в тренінгу.
- Подарункові сертифікати знижки на різні товари/послуги.
- Подарунки учасникам тренінгу.
- Післятренінговий супровід.
- Презентації тренерів.
- Відео окремих блоків.
- Додаткові матеріали по темах курсу на електронних носіях.

Наші тренери якісно підходять до підготовки та проведення тренінгів, тому запропонують 2-3 варіанти на вибір. Треннгові заняття потребують особливої атмофсери та певного формату, який буде актуальним саме для вашої організації.
Також ми пропонуємо організувати неформальну частину після заннять. Якісне дозвілля та гарний настрій – закріплять отримані результати.


На сайті ви можете ознайомитися з темами тренінгових програм, але це лише презентаційна частина, за подробицями звертайтесь до наших адміністраторів, які нададуть вам кваліфіковану консультацію та прорахують попередню вартість.


Детальніше >>>