Торти на замовлення

Влаштувати свято дуже просто, але слід пам’ятати, що свято без смачного та красивого торта майже неможливе!

У сучасному світі кондитери вигадують різноманітні смаколики, які не тільки мають неперевершений смак, а ще й оригінальний зовнішній вигляд. Такі торти здивують гостей та іменинника. Торти на замовлення тим і відрізняються від стандартних виробів масмаркету, оскільки вони яскраві, неповторні і виготовлені з урахуванням всіх побажань від начинки та крему до оформлення. Оформлення тортів на замовлення може бути різноманітним:

  • фотографія іменника
  • улюблені персонажі
  • тематичні прикраси до особливих подій
  • яскраві пряники

Також можна замовити набори капкейків, це дуже популярна тенденція. Капкейки яскраві, їх зручно їсти, а також легко розрахувати необхідну кількість.
Івент агенція «Хохот» співпрацює з професійними кондитерами, які майстерно випікають торти на замовлення на будь-які святкові події. Замовити торт через агенцію просто и зручно, оскільки ви не турбуєтесь про доставку та зберігання кондитерських виробів.


Ми дбаємо про якість наших послуг, тому пропонуємо вам найкраще. Торти виготовляються зі свіжих та якісних продуктів. Вага тортів на замовлення від 1,5 кг.

Замовити торт в Києві та Київській області на День народження ви можете з нашою допомогою. Ми врахуємо всі ваші побажання. А наш вправний кондитер –втілить всі ваші смакові забаганки та прикрасить торт стильним, оригінальним та креативним декором!