Куля-сюрприз

Всім подобаються сюрпризи! Особливо на святах!


Куля-сюрприз безпрограшний варіант! Це велика латексна куля діаметром приблизно 1 метр, всередині якої знаходяться маленькі кульки, метафан або конфетті, мішура, сердечка, пелюстки троянд. Зазвичай куля-сюрприз розміщується під стелею і в потрібний момент ії лопають, і маленькі кульки розлітаються на землю. Це яскраве та цікаве дійство.


На дитячих святах стало популярним наповнювати кулю-сюрприз маленькими іграшками або цукерками.Замовник може самостійно придбати наповнення кулі-сюрпризу.


Куля-сюрприз може бути різного кольору, який буде підходити то інтер’єру або кольорової гами свята.Стандартна куля-сюрприз вміщує в себе від 50 до 200 маленьких кульок. Також можна додати яскраві блискітки, серпантин, пелюстки квітів, маленькі подаруночки. Від кількості та складу наповнення буде залежати і ціна на кулю-сюрприз.

Також можна прикрасити кулю-сюрприз додатково, щоб вона мала вигляд квітки, фрукта або веселої мордочки.Куля- сюрприз буде створювати інтригу на святі, бо всім захочеться дізнатися, що ж там всередині?

Як тільки куля-сюрприз вибухне, навкруги буде лунати щасливий сміх та веселий писк. Діти будуть безмежно радісні та сповнені враженнями. Даруйте сюрпризи! 

Якщо ви хочете додати кулю-сюрприз до поакету послуг, повідомте про це адміністратора при бронюванні святакової програми!