Пряники

Розпис імбирних пряників – одне з популярних та цікавих занять. І дорослі, і діти мають змогу доторкнутися до створення яскравих ласощів, які будуть смакувати до чаю чи кави або стануть чудовим подарунком.
Розпис пряників – це дивовижна магія. Ви можете створити власний шедевр, втілити всі свої фантазії.
Майстер-класи з розпису пряників набувають все більшої популярності. Зазвичай всі розпочинають з простих форм та малюнків: зірочки, ялинки, сердечки. Розпис пряників може бути тематичним або сезонним.

Популярні майстер-класи з розпису пряників:

- Новорічні пряники

- Пряники - Валинтинки

- Пасхальні пряники

- Пряники для дівчаток на 8-ме березня

- Першокласні пряники


Тематика та рівень складності залежить  від побажань клієнта. Ціни на майстер класи також різняться в залежності від кількості пряників під розпис, їх розмірів, складності малюнків, а також кількості учасників. По закінченню майстер-класу, кожен забирає з собою свої солодкі витвори мистецтва. У вартість включено всі матеріали: пряники, кондитерська глазур, тарілки для роботи, корнети.


Івент агенція «Хохот» проводить майстер-класи по розпису імбирних пряників в Києві та області. Ми з радістю завітаємо до школи чи садочка, для того, щоб подарувати маленьке диво кожній дитині. Також ви можете замовити майстер-клас «Пряники» на День народження чи тематичну вечірку. За сприятливих погодних умов майстер-клас можна проводити на вулиці.


Пряникових справ майстри організують все на вищому рівні. Ми залюбки навчимо вас створювати незабутні, яскраві та смачні імбирні пряники.
Доречі, вартість майстер-класу досить демократична. На кошти, що витратите на майстер-клас, ви придбаєте 2 пряника на ярмарку, але залишите себе задоволення створити власну казку!

Для замовлення майстер – класу «Пряники» зателефонуйте нашим адміністраторам. Вони допоможуть вам обрати тематику та допоможуть з усіма організаційними питаннями.